Acıklama_Tencere_28

RSI TITANIUM TENCERE Ø 28

Sipariş Kodu: Tencere Q- 28
RSI Titanyum kapların sırı onun içinde yer alan KERAVİS adlı koruyu madde içinde yatmaktadır. Keravis koruyucu sayesinde pişirilen yemekler kaplara yapışmaz, bunun yanında TITANYUM kaplara uzun ömür ve dayanıklık kazandırmaktadır.Titanyum kaplar sicaklığa dayanıklı maddeden yapılmıştır ve deforme olmaz.

RSI TITANIUM MUTFAK KAPLARI
MUTFAĞINIZDAKİ HAZİNE – YEMEK PİŞİRME SANATI
RSI TITANIUM MUTFAK ÜRÜNLERİ kaliteli olup size yemekler pişirme konusunda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlamaktadır.Yemek pişirmek basıit ve eğlenceli hale getirmektedir.Titanium ürünlerle YEMEK PİŞİRME BİR EĞLENCEYE DÖNÜŞÜR - BASİT, HIZLI, KALİTELİ VE SAĞLIKLI OLUR. Bu ürünler modern bir dönemi temsil etmektedir.
RSI TITANIUM KAPLAR size maksimum özgürlüğü sağlar, kaplarda herhangi bir çizik söz konusu olamaz. Bütün dünyadaki yemek çeşitleri bu tavalarda pişirebilirsiniz ve o yemeklerin tat ve aromalarını tam olarak farkedeceksiniz. Titanium kapları farklı yemekler yapmanızı ve zevk almanızı sağlayacak. Dizayn açısından görünümü ve kullanımı pratiktir.

RSI TITANIUM PROGRAMI her hayat, yemek çeşidine ve mutfak stiline kolay uyum sağlar. Mutfağınızda yemek pişirme zevkine varmanız için yaratılmıştır.
VAZGEÇİLMEZ ÖZELLİKLER
• Yemek pişirme olanağı.
• RSI TITANIUM KAPLARI kullanırken zaman ve enerjiden tasarruf yapmaktasınız.
• Bu tavalarda pişirilen yemeklerin vitaminleri, mineralleri, rengi ve tadı korumaktadır.
• Bu tavalarda pişirilen yemekler daha lezetlidir.
• RSI TITANIUM kapları yıpranmalara karşı dayanıklıdır.
• Pişirilen yemekler tava dibinde yapışmaz.
• Eşit olarak ısı yayılmaktadır bundan dolayı pişirilen yemekleri karıştırmak gerekmez.
• Yağsız veya çok az yağ ile yemek pişirme imkanı.
• Dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
• Yüksek sicaklıklarda tava dibi deforme olmaz.
• Kullanımı, temizliği ve muhafaza edilmesi kolaydır.


Daha uzun ömür için KÜÇÜK ÖNERİLER
• Yemekleri yüksek ateşte pişirmeyin (düşük ya da orta sicaklıkta pişirin).
• Titanium ürünleri (tavalar, kalplar) yavaş yavaş ısıtın yemekler pişirirken aniden ısı artırmayın.
• Titanium tavalarda yemek pişirirken plastik veya tahta gereçler (kaşık) kullanın.
• Bu tavalarda yemekleri hazırlarken metalden yapılmış araçları (kaşık) kullanmayın.
• Bu tavalarda herhangi birşey kesmeyin.
• Hazırlanmış yemekleri tavalarda uzun süre brakmayın (gece boyunca).
• Kullandıktan sonra tavayi yemek yağlarından iyice temizleyin.

KULLANIMI
RSI TITANIUM KAPLARI - TAVALARI - TENCERELERİ kullanmadan önce iyice yıkanmalı, durulanması ve kurulanması gerekir. Bundan sonra kullanılacak olan kabın iç yüzeyine, önceden hafifçe yağa batırılmış kuru pamuk bez ile çok ince bir tabaka şeklinde yağ (ayçiçek yağı veya tereyağı)sürülür.Bu işlemlerden sonra kap kullanılmaya hazır vaziyetedir.
RSI TITANIUM TAVA - TENCERE orjinal ambalajından çıkarıldıktan sonra tavanızın kullanıma hazır vaziyete gelebilmesi için ambalajlamanın daha ekonomik olması maksadıyla alt tarafa sabitlenmiş bulunan kapak kulbunun yerine takılması gerekir. Vidayı sökün ve aynı şekilde kapağın üst kısmında sabitleyin (vidayı bağlamadan önce kulbun başlığını hava akımını engelemeyecek şeklinde tavanın orijinal ambalajındaki resimde gösterildiği gibi yerleştirmek gerekmektedir).
RSI TITANIUM KABLARIN temizlenmesi
RSI TITANIUM KABLARIN temizlenmesi kolaydır, yemek artıkların kazınmasına gerek yoktur, kapların içindeki bütün kirleri kağıt havlu ya da pamuk bez ile tamamen (temizlik işleminin Akwa bez, mikrodokulu bezler ve sicak su ile yapılması tavsiye edilir). Kolayca silebileceiğimiz gibi ovmadan ve kazımadan hafif sıvı detarjan kullanarak (bizim tavsiyemiz ASTONISH ORANGE POWER) da yıkayabilirsiniz.
İnatçi lekelerin sökülmesi için herzaman sünger kullanın. Zamanla koruyucu tabakasının incelemesine sebep olabilecek aşındırıcı temizlik maddeleri (vim gibi), çeşitli kaba yüzeyli süngerler ya da metal teller kullanılmamalı. Uzun süre kullanıldıktan sonra kaplarda kefeki belirlemesi durumunda kabin içine aynı miktarlarda sirke ve su döküp 5 dakkika bekletilmesi ardından da silinen kabın iç yüzeyine ince bir film tabakası şeklinde yağ sürme işleminin tekrarlanması gerekmektedir.

Bu kaplar bulaşık makinelerinde yıkanabilecek dayanıklılığa sahiptirr ancak bu arada şu hussuslara dikat etmek lazım: Titanium kapları derecesi düşük suda (50 derecede ya da ekonomik programda) ve mümkün olduğunca az miktarda temizlik maddesi kallanarak yıkamalıyız. Yıkama esnasında sıvı deterjanların kullanılması ve sicaklık derecesinin düşük tutulması RSI kapların uzun ömürlü olmasının garantisidir.

Kaplar yıkandıktan sonra silinen kaplar iç yüzeyine ince bir film tabakası şeklinde yağ sürme işleminin tekrarlanması gerekmektedir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.80906.8363
Euro7.57177.6021
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret179327
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız