Acıklama_Mop Bezi_Okyanus

MOP ROYAL OKYONUS BEZ (Islak)

Sipariş Kodu: MOP OCEAN-U45
Islak temizliğinde kullanılmaktadır. He çeşit yüzeylerin (her çeşit duvarlar, döşemeler) temzliğinde kullanılır.Bu bezler ev yerlerin temizliğinde etkilidir.Kirleri ve tozlar, ekmek kırıntıları ve diğer kirler temizler. Bu bezler ile mufak yerleri, ev girişleri, banyo, toalet, seramikle kaplı yüzeyler temizlenir.Bezler toz toplama - büyük kapasiteye sahiptirler. Bu bezler ile temizliğinde sadece su kullanılmaktadır.

Döşeme için üniverzal bezler - OCEAN strüktürel döşemelerdeki kirleri, ekmek kırıntıları ve tozları toplamak için eşsiz bez. Bezin strüktürü extra uzun düğümleri içermektedir ve bu özeliği sayesinde fayansların arasındaki aralıklara ve diğer çıkıntılı yüzeylere ulaşmaktadır. Bunun yanında mutfak, ev girişleri ve banyo yüzeylerin temizliğinde idealdır. Bezdeki beyaz düğümler ACTEX dokulardan yapılmaktadır mavi olan düğümler ise poliester ve pamuktan yapılmaktadır. ACTEX tozları temizler ve hapseder, pamuk su toplar poliester ise suyu eşit olarak yüzeye dağıtmaktadır. Bu kombinasyon sayesinde istenilen sonuçlar elde edilir kirler ve kırıntılar toplanır ve aynı anda döşemeleri nemlendirir.

Nasıl kullanılır? Bezi suyla ıslatın ve sıkın sadece nemli kalsın (tavsiye - aktifleştirilmiş su ile ıslatın). Islatmak için sadece suyu kullanın. Detarjan veya diğer kimyasal katkıları kesinlikle kullanmayın. İstenilen sonuçları elde etmek için kuru temizlikten sonra ıslak temizliği yapın. İnatçı lekeleri temizlemek için Mop tutucusunu iyice bastırın.
Nerede kullanılır? Nemli olarak, suya dayanıklı her çeşit duvar ve döşeme yüzeylerinde kullanılır (beton yüzeyleri hariç). Mufak yerleri, ev girişleri, banyo, toalet, seramikle kaplı yerlerin temizliğinde kullanılmaktadır.
OCEAN ve KAKTÜS bezlerin kullanımı ve yıkama:
Çamaşır makinalarında su sicaklığı max 90 derece olabilir. Kurutma makinalarında da sicaklık derecesi en fazla 90 derece olabilir. Ekolojik deterjanları(yıkama topları) kullanın.Yumuşatıcıları kullanmayın ve bezleri diğer eşyalardan ayrı yıkayın.
BASİT, EKONOMİK VE HİJYENİK
MOP – TEMİZLİĞİN GÜCÜ
HERZAMAN KULLANIMA HAZIR
• Suyun ve mikrodokuların büyüsü - kimyasal detarjanleri kullanmadan sağlanan hijyen.
• Yüzeylerdeki tozları, kirleri veya yağlı lekeleri sorunsuz temizler.
• Bezlerin arkasında kirler veya nemli yüzeyler kalmaz, böylece bakterilerin çoğalımı da engelenmektedir.
• MOP bezleri uzun ömürlüdür –kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır ve Actex mikrodokulardan yapılmaktadırlar.
• Mop'un kullanımı basitır - fiziksel yurulma ve temizlik yapılırken yapılan eğilmeler de ortadan kalkmaktadır (zaman ve enerji tasarufu sağlanmaktadır).
• Kuru temizlikte kullanılan bez elektrik süpürgesinin yerini almaktadır ve ıslak temizlikte kullanılan UNİVERSAL BEZ - ideal bir temizlik sağlaması için sadece suya ihtiyacı var(aktifleştirilmiş su kullanılmasını tavsiye edilir).

• Islak temizliğinden önce kuru temizliği yapın ,böylece tozları,hayvan tüyleri ve kirleri toplamış ve ideal sonuçları elde etmiş olursunuz.

• Temizlikten sonra kuru bezi silkeleyin ve biriken tozları veya kirleri fırçayla indirin ve bezi yıkayın.

• İsteğinize bağlı olarak MOP'u evinizdeki her yüzey(duvar, döşeme,tavan…) temizliğinde kullanılabilirsiniz (beton yüzeyler hariç).
• Teleskopik sap sayesinde bir çok yere ulaşılmasını sağlar.
• MOP'un farklı dizayn edilen kenarlar sayesinde birçok köşeli yerlere ulaşılır.
• Actes mikrodokulu MOP bezler her iki kenarla ideal bir şekilde toz toplamaktadır.
• Bezler kolay bir şekilde MOP tutucusuna yapışmaları için dizayn edildi.

Kullanım tavsiyesi:
Bez mop tutucusuna kolay yapışır, bez yere ve MOP tutucusu onun üstüne konulur. Bir odayı temziledikten sonra bezi değiştirilir böylece bir yerden başka bir yere bakterilerin taşınmasını da engelenmiş olmaktadır.
RSI ve ACT yüksek kalitenin garantisidir!
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret168088
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız