Acıklama_Mop Bezi_Kuru Yeşil

MOP ROYAL YEŞİL BEZ (Kuru)

Sipariş Kodu: MOP RC-K45
Her çeşit duvar ve döşeme kuru temizliğinde kullanılır. Kuru temizlik MOP'un temel özeliğidir. Islak temizliğinden önce yapılan kuru temizlik ideal sonuçları vermektedir. MOP'un ve kuru bezin kullanımı ile elektrik süpürgeye ihtiyacınız kalmamaktadır.

KURU TEMZLİK İÇİN bez Actes mikrodokulardan yapılmıştır.Toz, kirler, hayvan tüyleri kusursuz toplamaktadır. Her zaman kuru olarak kullanılır. Islak temizliğinden önce yapılan kuru temizlik ideal sonuçları vermektedir.Tahta, parke, laminat, mermer, seramik ve diğer çeşit yüzeylerde kullanılmaktadır. Düz olmayan (çıkıntılı, beton gibi) duvarların ve döşemelerin temizliğinde ideal sonuçları vermektedir. MOP kenarlarının dizaynı sayesinde köşelerin ve dar merdivenlerin temizliği de kolay yapılmaktadır. Her iki kenarında bulunan ACTEX mikrodokular dolapların ve masa ayakların üzerindeki tozları toplamaktadır. Bu bezi kullandıktan sonra onu silkeleyin, üzerindeki tozları fırça ile temzileyin, ondan sonra yıkayabilirsiniz. MOP'un ve bezin kullanımı ile elektrik süpürgeye ihtiyacınız kalmamaktadır.
İşveç analiz ve araştırma enstitüsünde yapılan analizlerde, MOP ile yapılan temziliğinde diğer klasik mop ile yapılan temizliğe göre kirler % 100 daha çok temizlenmektedir.

Bezlerin yıkama şekli:

Çamaşır makinalarında su sicaklığı max 92 derece olabilir. Kurutma makinalarında da sicaklık derecesi en fazla 92 derece olabilir. Ekolojik deterjanları(yıkama topları) kullanın.Yumuşatıcıları kullanmayın ve bezleridiğer eşyalardan ayrı yıkayın.
BASİT, EKONOMİK VE HİJYENİK

MOP – TEMİZLİĞİN GÜCÜ
HERZAMAN KULLANIMA HAZIR
• Suyun ve mikrodokuların büyüsü-kimyasal detarjanleri kullanmadan sağlanan hijyen
• yüzeylerdeki tozları,kirleri veya yağlı lekeleri sorunsuz temizler
• Bezlerin arkasında kirler veya nemli yüzeyler kalmaz, böylece bakterilerin çoğalımı da engelenmektedir.
• MOP bezleri uzun ömürlüdür – kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır ve Actex mikrodokulardan yapılmaktadırlar.
• Mop'un kullanımı basitır - fiziksel yorulma ve temizlik yapılırken yapılan eğilmeler de ortadan kalkmaktadır (zaman ve enerji tasarufu sağlanmaktadır).
• Kuru temizlikte kullanılan bez elektrik süpürgesinin yerini almaktadır ve ıslak temizlikte kullanılan UNİVERSAL BEZ-ideal bir temizlik sağlaması için sadece suya ihtiyacı var(aktifleştirilmiş su kullanılmasını tavsiye edilir).

• Islak temizliğinden önce kuru temizliği yapın, böylece tozları, hayvan tüyleri ve kirleri toplamış ve ideal sonuçları elde etmiş olursunuz.

• Temizlikten sonra kuru bezi silkeleyin ve biriken tozları veya kirleri fırçayla indirin ve bezi yıkayın.

• İsteğinize bağlı olarak MOP'u evinizdeki her yüzey(duvar,döşeme ,tavan……)temizliğinde kullanılabilirsiniz.(beton yüzeyler hariç)
• Teleskopik sap sayesinde bir çok yere ulaşılmasını sağlar.
• MOP'un farklı dizayn edilen kenarlar sayesinde birçok köşeli yerlere ulaşılır
• Actes mikrodokulu MOP bezler her iki kenarla ideal bir şekilde toz toplamaktadır.
• Bezler kolay bir şekilde MOP tutucusuna yapışmaları için dizayn edildi.

Kullanım tavsiyesi:
Bez mop tutucusuna kolay yapışır, bez yere ve MOP tutucusu onun üstüne konulur. Bir odayı temziledikten sonra bezi değiştirilir böylece bir yerden başka bir yere bakterilerin taşınmasını da engelenmiş olmaktadır.
RSI ve ACT yüksek kalitesinin garantisidir.!
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.06146.0857
Euro6.78166.8088
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret168091
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız