Acıklama_Büyük Lastik Fırça

BÜYÜK LASTİK FIRÇA

Şifre: BLF
Evcil hayvanların, elbiselerin, oturma grupların temizliği için idealdır. Kuru ve ıslak temizlikte kullanılabilir.Temizlenen yüzeylere zarar vemediği gibi, kendisi de temizlediği alanlardan yıpranmaz ve deforme olmaz.Özel bir formüle göre üretilen polimer lastikten yapılmıştır. Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisi yapar ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker.Kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır.

KİRLERE KARŞI LASTİK ''MIKNATISLAR''
Lastik ürünler gerçekten de eşi benzeri olmayan ürünlerdir.Özel bir förmüle göre üretilen polimer lastikten yapılmış, yün ya da naylon örtü ve diğer zeminler üzerinden geçtiğinde güçlü bir elektrostatik yüklenme meydana getirecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Elektrostatik yüklenme mıknatısı etkisi yapar ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker.

Uzun ömürlü ve pratik olan bu ürünlerin hem kullanımlari, hem muhafaza edilmeleri kolaydır.Su ile yıkanabilmeleri hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu özelikler sayesinde, yapıaln temizlik süresini de önemli ölçüde kısaltmaktadırlar. Kimyasal maddelerin çoğundan etkilenmezler. Kuru ve ıslak temizlik işlerinde kullanılırlar-temizlenen yüzeylere zarar vermezler. Çok amaçlı olan bu ürünler tek tek kullanabilecekleri gibi, birlikte de kullanilabilirler.
Bu eşi bulunmaz ürünler, halıların, halıflekslerin ve diğer yüzeylerin üzerine yapışan kıllardan temizlenmesinde, elektrik süpürgelerinden bile daha etkilidir. Özel dizaynı ı sayesinde, merdiven temizliklerinde, süpürge makinesi uçlarının bile ulaşamadıkları köşeleri temizleyebilmektedir. Ayrıca standart temizlik işlerinde, otomobil ve römorkların, hollerin, merdiven boşluklarının temizliğinde, aynı ölçüde pratik sayılırlar. Karların temizlenmesinde de kullanılabilirler.


LASTİK PROGRAMI ürülerinin kullanıldığı yerler:
- Evde ve evin dışında
Kullanım için tavsiye edilen yerler:
-güzellik salonlarında:olağanüstü saç tellerini toplama özelliği, hijyenik oluşu nedeniyle.
-kasaplarda:kolay sterilize edilebilirler, kan asitlerine dayanıklıdırlar, tek parça halinde olduklarından, üzerlerinde bakterilerin barınabilmesine elverişli değildirler, kolay temizlenirler.
-hotellerde ve lokantalarda:sterilize kolay edilebilirler, elektrik süpürgelerinden daha etkilidirler, yüzeylere zarar vermezler.
-hayvancılıkta:asitler ve sidiğe dayanıklıdırlar, yıkanabilirler, hayvanların taranması için kullanılabilirler, tek parça halinde oldukları için üzerlerinde dışkı ve sıdık bakterilerinin barınabilmesine elverişli değilerdir.

- sanayide:zarar görmeden, çeşitli yağları, makineleri temizleyebilirler.
- otomobil servisleri ve tamirhanelerde,otomobil yıkama servislerinde, otomobil, yat ve kayık kiralama şirketlerinde...

Mükemmel vakumlu mekanizması sayesinde 1.5 m uzunluğundaki TELESKOPİK ÇELİK SAP SÜPÜRGEYİ SIKICA TUTMAKTADIR
Muhafaza edilmesi:
Lastik süpürgelerin ve lastik fırçanın muhafaza edilmesi kolaydır - bunun için sadece yıkanmaları yeterlidir.Asitler, deterjanlara ve diğer temizlik meddelere dayanıklıdırlar: bu özelikleri nedeni ile hotellerde, hastanelerde kullanılmaları tavsiye edilmektedir.

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret168800
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız