Acıklama_Sapsız Lastik Süpürge

SAPSIZ LASTİK SÜPÜRGE

Şifre: Č. METLA BEZ DRŠKE
Evlerde olduğu gibi profesyonel temizlik işlerinde de kullanılabilir ideal bir üründür.Yumuşak lastikli tırnnaklar sayesinde her türlü yüzey üzerindeki kirleri toplar fakat temizlenen yüzeylere (otomobil cilasına, cilalı mobilya ve parkelere) zarar vermez.Özel bir formüle göre üretilen polimer lastikten yapılmıştır.Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisi gösterir ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker. Uzun ömürlüdür, kullanım ve muhafaza açısından basit ve pratiktir.

• Özel bir formüle göre üretilen lastikten yapılmıştır.

• Kullanırken, yün ya da naylon örtü ve diğer zeminler üzerinden geçerken güçlü bir elektrostatik yüklenme meydana gelir.
• Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisi yapar ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker.
• Uzun ömürlüdür, .pratiktik hem kullanımı hem de muhafaza edilmesi kolaydır - su ile yıkanabilir ve bu nedenle hijyeniktir.
• Sadece düz değil, düz olmayan yüzeylerin, normal süpürgenin ulaşamadığı köşelerin temizliğinde de faydalıdır.
• Keskin lastık kısmıyla temizlenen yüzey üzerindeki suyun toplanması için idealdır.

• Kuru temizlik için de (kilim, halı, halıfleks üzerindeki kılları toplar, parke, laminat, fayanslar, balkon zemini, avluların temizlenmesinde) ıslak temizlik için de (seramik, cam, otomobillerin temizlemesinde – suyu toplama özeliğini vurgulamak gerekir) kullanılmaktadır. Temizlenen yüzeylere asla zarar vermez.
• Balkonların, avluların temizlenmesinde, otobomobilerin yıkanmasında , yağan karın toplanmasında eşi bulunmaz bir üründür.
Elektrostatik etkisi sayesinde her türlü kiri temizler.Sadece düz değil, düz olmayan yüzeylerin, merdivenlerde süpürgenin ulaşamadığı köşelerin temizliğinde de faydası olur. Bunun yanısırakeskin lastık kısmı ile temizlenen yüzey üzerindeki suyun toplanması için idealdır.
Evlerde olduğu gibi profesyonel temizlik işlerinde de kullanılabilir ideal bir üründür.Temizler süpürür, kazır, siler fakat deforme olamz ve şeklini diğer herhangi bir süpürgeden daha uzun süre korur.Yumuşak lastık tırnakları sayesinde her türlü yüzey üzerindeki kirleri toplar fakat temizlenen yüzeye zarar vermez (otomobil cilasına, cilalı mobilya ve parkelere). Lastık süpürgenin üst yandaki keskin lastk kısım, her türlü yüzey üzerindeki sıvıları(camlarda biriken su) toplamayı sağlar.
KİRLİLİĞE KARŞI LASTİKLİ 'MIKNATISLAR'
Lastiklı ürünler eşsizdir. Bu ürün özel bir förmüle göre üretilen polimer lastikten yapılmıştır. Kullanılırken, yün ya da naylon örtü ve diğer zeminler üzerinden geçtiğinde güçlü bir elektrostatik yüklenme meydana gelir.
Elektrosatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisi yapar ve toz, tüy ve diğer kirleri kendine çeker. Uzun ömürlüdür ve pratiktir, hem kullanım hem de muhafaza edilmesi kolaydır –s u ile yıkanabilir ve bundan dolayı hijyeniktir.Kuru ve ıslak temizliğinde de kullanılır. Kuru temizlik - kilim, halı ve halıfleks üzerindeki kılları toplar, parke, laminat, fayanslar, balkon zeminlerin, avluların temizlenmesinde ), ıslak temizlik (seramik, döşeme, cam, otomobil temizlenmesinde kullanılabilir. Balkonların, avluların temizlenmesinde, otomobillerin yıkanmasında, yağan karın toplanmasında eşi bulunmaz ve yeri doldurulamaz bir üründür.
LASTİKLİ ÜRÜNLER PROGRAMI:
- Evlerde ve evlerin dışında kullanılmaktadır.
Kullanım için tavsiye edilen yerler:
- Küaförlerde, çünkü bunun gibi yerlerde kılların toplanması ve hijyenin sağlanması önemlidir.
- Kasaplarda:kolay sterilize edilir, kandaki asitlere dayanıklıdır ve bakterileri barındırmaz.
- Hotellerde: kolay sterilize edilir, elektrik süpürgelerden daha etkilidir ve yüzeylere zarar vermez.
- Hayvancılıkta:asitlere karşı dayanıklıdır, kolay temizlenir ve bakterileri barındırmazlar.
- Sanayide: çeşitli yağların ve makinelerin temizlenmesinde, temizlenen yüzeylere zarar vermez.
- Araba servislerinde, yıkama servislerinde, arabaları ve diğer araçları kiralayan şirketlerde.

Özel vaküm mekanizması süpürgeyi TELESKOPİK ÇELİK SAPINA sabit tutar ve sapın uzunluğu 1,5 metredir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.71875.7416
Euro6.29946.3247
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret171432
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız