Acıklama_Tava_24

RSI TITANIUM TAVA Ø 24

Sipariş Kodu: TAVA Q-24
RSI Titanyum kapları, yemekleri pişirirken kullanırsanız hem kendinize zaman tasarufu yapmış olursunuz hem de yemeği yapmaktan zevk alırsınız.Bu kaplarda yemekler pişirilirken vitaminleri,mineraleri,rengi ve tadı kaybedemezler.Kaplar kolay temizlenir,yıpranmalara dayanıklıdır kolay kolay deforme olmazlar.Isı bütün kaba eşit olarak yayılır,pişirilen yemekler yapışmaz……vs.Bunlar sadece var olan özeliklerden bazılarıdır. Mutlaka her evinde yer alması ve her bayanın el altında olması gereken gereken mutfak kaplarıdır.

RSI TITANYUM TAVALAR – özel sap ve kapak
KABIN SAPI anatomik olarak üretilmiştir ve şekli sayesinde her ele uygundur. Isıya dayanıklı özel bir maddeden yapılmıştır; ısıyı geçirmez, fazla ısınmaz, deforme olmaz.

KAPAĞI kubbe şeklindedir, ısıya dayanıklı camdan imal edilmiştir. Tepesinde, açma/kapama sistemi bulunan, buhar boşaltma mekanizmalı kulbu vardır. Özel olarak tasarlanmış kulbu sayesinde, buhar çıkışının basit bir dokunuşla ayarlanabilir olması, yemeğin fazlalık suyunun, kapak açılmaksızın buhar olarak dışarıya atılmasını sağlamaktadır. Böylece, pişirmekte olduğunuz yemeğin hazırlanışında kullandığınız yiyeceklerin besin değerleri olduğu gibi korunmuş olacaktır.
RSI TITANYUM MUTFAK KAPLARI
MUTFAĞINIZDAKİ ZENGİNLİK –YEMEK PİŞİRME MUCİZELERİ
RSI TİTANYUM MUTFAK ÜRÜNLERİ kalite barındırıp size yemekler pişirme konusunda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlamaktadır.Yemek hazırlığı basıit ve eğlenceli hale getirmektedir.Titanyum ürünlerle YEMEK PİŞİRME BİR EĞLENCEYE DÖNÜŞÜR-BASİT,HIZLI,KALİTELİ VE SAĞLIKLI OLUR.Bu ürünler modern bir dönemi temsil etmektedir.
RSI TİTANYUM TAVALAR size maksimum özgürlüğü sağlar ve tavalarınızda herhangi bir çizik söz konusu olamaz.Bütün dünyadaki yemek çeşitleri bu tavalarda pişirebilirsiniz ve o yemeklerin tatlarını ve aromalarını tam olarak farkedeceksiniz.Bu titanyum ürünler farklı yemekleri yapmanızı ve zevk almanızı sağlayacak.Dizayn açısından görünümü ve kullanımı pratiktir.

RSI TİTANYUM PROGRAMI her hayat,yemek çeşidine ve mutfak stiline kolay uyum sağlar ve mutfağınızda yemek pişirme zevkine varmanız için üretildi!!!
VAZGEÇİLMEZ ÖZELLİKLER
• yemek pişirme olanağı
•RSI TİTANYUM TAVALARI kullanarak zamanın ve enerjinin tasarufu yapmaktasınız
• Bu tavalarda pişirilen yemekler vitaminleri,mineralleri,rengi ve tadı korumaktadır.
• bu tavalarda pişirilen yemekler daha lezetlidir
• RSI TİTANYUM ürünleri yıpranmalara karşı dayanıklıdır
• pişirilen yemeler tava dibinde yapışmaz
• eşit olarak ısı yayılmaktadır bundan dolayı pişirilen yemekleri karıştırmak gerekmez
• Yağsız veya çok az yağ ile yemek pişirme imkanı
• dayanıklı ve uzun ömürlü
• yüksek sicaklıklarda tava dibi deforme olmaz
• kullanımı,temizliği ve muhafaza edilmesi kolaydır.

Daha uzun ömür için KÜÇÜK ÖNERİLER
•Yemekleri yüksek ateşte pişirmeyin(düşük ya da orta sicaklıkta pişirin)
• Titanyum ürünleri(tavalar,kalplar...).yavaş yavaş ısıtın yemekler pişirirken aniden ısı artırmayın
• Titanyum kaplarda yemek pişirirken plastik veya tahta araçları(kaşık…….) kullanın.
• Bu kaplarda yemekleri hazırlarken metaldan yapılmış araçları(kaşık…….)kullanmayın .
• Bu kaplarda herhangi birşey kesmeyin..
• hazırlanmış yemekleri tavalarda uzun süre brakmayın(gece boyunca).
• kullandıktan sonra tavayi yemek yağlarından iyice temizleyin .

KULLANIMI
RSI TİTANYUM KAPLARI-TAVALARI kullanmadan önce iyice yıkanması,durulanması ve kurulanması gerekir.Bundan sonra kullanılacak olan kabın iç yüzeyine,önceden hafifçe yağa batırılmış kuru pamuk bez ile çok ince bir tabaka şeklinde yağ(çiçek yağ veya tereyağ)sürülür.Bu işlemlerden sonra kap kullanılmaya hazır vaziyetedir..
RSI TITANYUM TAVA-orjinal ambalajından çıkarıldıktan sonra,tavanızın kullanıma hazır vaziyete gelebilmesi için,ambalajlamanın daha ekonomik olması maksadıyla alt tarafa sabitlenmiş bulunan kapak kulbunun yerine takılması gerekir.Vidayı sökün ve aynı şekilde kapağın üst yanına sabitleyin(Vidayı takmadan önce ,kulbun başlığını,hava akımını engelemeyecek şeklinde ,tavanın orijinal ambalajındaki resimde gösterildiği gibi-yerleştirmek gerekmektedir)

RSI TİTANYUM KAPLARIN temizlenmesi
RSI TİTANYUM KAPLARIN temizlenmesi kolaydır,yemek artıkların kazınmasına gerek yoktur,kapların içindeki bütün kirleri kağıt havlu ya da pamuk bez ile tamamen(temizlik işleminin Akwa bez,mikrodokulu bezler ve sicak su ile yapılması tavsiye edilir) Kolayca silebileceiğimiz gibi,ovmadan ve kazmadan hafif sıvı detarjan kullanarak(bizim tavsiyemiz ASTONİSH ORANGE POWER) da yıkayabiliriz.
İnatçi lekelerin sökülmesi için herzaman sünger kullanın Zamanla koruyucu tabakasının incelemesine sebep olabilecek aşındırıcı temizlik maddeleri (vim gibi),çeşitli kaba yüzeyli süngerler ya da metal teller kullanılmamalı.Uzun süre kullanıldıktan sonra,kaplarda kefeki belirlemesi durumunda,kabin içine aynı miktarlarda sirke ve su döküp 5 dakkika bekletilmesi,ardından da silinen kabın iç yüzeyine ince bir film tabakası şeklinde yağ sürme işleminin tekrarlanması gerekmektedir.

Bu kaplar bulaşık makinelerinde yıkanabilecek dayanıklılığa sahiptirler ancak bu arada şu hussuslara dikat etmek lazım:titanyum kaplar düşük sicaklarda (50 derecede ya da ekonomik programda) ve mümkün olduğunca az miktarda temizlik maddesi kallanarak yıkamalıyız.Yıkama esnasında sıvı deterjanların kullanılması ve sicaklık derecesinin düşük tutulması RSI kapların uzun ömürlü olmasının garantisidir.

Kaplar yıkandıktan sonra silinen kaplar iç yüzeyine ince bir film tabakası şeklinde yağ sürme işleminin tekrarlanması gerekmektedir.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret213168
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız