Acıklama_Yatak Baza Altı Hurc_Jumbo

RSI YATAK ALTI HURÇ - 105 x 45 x 15,50

Şifre: UVB JUMBO
Dar bir alanda düzen yapmak,tam olarak alanı değerlendirmek istiyorsak o zaman vakumlu hurçal ideal bir çözümdür. -Onları yatak altında yatay bir şekilde koyabilirsiniz -dikey olarak duvar ve dolap arasında da koyabilirsiniz. Onların dizaynı buna göre yapıldı hem yatak altı hemde dik olarak örneği dolap ve duvar arasında konulabilir.Bu vakumlu hurçlar kaumaşlı bir torbada bulunmaktadır.Vakumladıktan sonra içindeki hurç dışardaki koruyucu torbası gibi şeklil almaktadır.Bu da aslında hurçların ek koruyucudur.

Dar bir alanda düzen yapmak,tam olarak alanı değerlendirmek istiyorsak o zaman vakumlu hurçal ideal bir çözümdür.
-Onları yatak altında yatay bir şekilde koyabilirsiniz
-dikey olarak duvar ve dolap arasında da koyabilirsiniz.

Onların dizaynı buna göre yapıldı hem yatak altı hemde dik olarak örneği dolap ve duvar arasında konulabilir.Bu vakumlu hurçlar kaumaşlı bir torbada bulunmaktadır.Vakumladıktan sonra içindeki hurç dışardaki koruyucu torbası gibi şeklil almaktadır.Bu da aslında hurçların ek koruyucudur.
RSI VAKUM HURÇLARI-TORBALARI – VACUUM BAGS
YAŞADIĞINIZ YERİ BÜYÜTEMİYORSANIZ EŞYALARINIZI KÜÇÜLTTÜN!!!!!
YENİ ÖLÇÜLER VE SINIRSIZ İMKANLAR
Vakumlama hurçları, dar bir alanda düzen ve iyi görüntü yaratmayı, eşyaların hacmini küçültmeyi ve evimizdeki alanı azami olarak kullanmayı istediğimizde, her durumlar için en iyi çözümü oluşturmaktadır

Vakumlama hurcu kare şeklindeki bez torbada yerleştirilmiştir. Elektrikli süpürge ile yapılan vakumlamadan sonra, havası boşalan hurç, içinde bulunduğu koruyucu bez torbanın kare şeklini tamamen almaktadır. Bunun için katlamak (yatay ve dikey) çok basit ve kolaydır. Vakumlama hurcu, ek olarak yatay kemerlerle sağlamlaştırıldıktan sonra fermuarlı kapakla kapanmaktadır. Bu şekilde çuvaldaki eşyalar dış etkenlerden iki kat korunmuştur. İçinde nelerin bulunduğunu görebilmemiz için, hurcun ön tarafında şeffaf pencere bulunmaktadır. Eşyayı, nem, toz, kir, böcek, evde beslenen hayvanlardan ve kötü kokulardan korumaktalar. Mevsimlik eşyaların, yastık, örtü gibi aşyaların saklanması, evden taşınma sırasında, yolculukta vs. idealdir. Yetmiş kilogram ağırlığı taşıyabilir ve her tip elektrikli süpürge ile vakumlanabilme özelliğine sahiptir.DOLAP VE YAŞAM ALANINIZDAKİ ALAN ÖRGÜTLEMESİNİ GERÇEK KEYİFE DÖNÜŞTÜRÜYORLAR!
Kullanim önerileri:
1.Dış koruyucu torbayı açın böylece içinde bulunan vakumlanabilen torbaya ulaşmış olursunuz.
2.Kuru ve katlanmışkıyafetlerinizi(pantalon,ceketler,kazaklar,çarşaflar,yastıklar,………)
yatay olarak koyun ve hurcun fermuarın kapanabilmesi için yer brakın diğer ifade ile çok fazla hurçları doldurmayın

3.Vakum torbasını dikatlice kapatın ve torbanın üst yanları birbirine girmesi lazım.
4.Elektrik süpürgesi ucunun girmesi gereken yerde bir kapağı var,o kapağı kaldırıp yerine elektrik süpürge ucunu koyup elektrik süpürgeyi çalıştırın.Vakumlamayı bitirdikten sonra elktrik süpürgenin ucunu çıkarın ve daha önce çıkardığınız kapağı yerine koyun.

5.Yatay kemerleri(medium hurçlarda bir kemer) kullanılarak vakumlanmış torbaları güçlendirilir.
6. Vakumlanmış torbanın bulunduğu kumaşlı çantayı da kapatılıp ve istenilen yere konulur.Vakumlu torbaları-hurçları kullanarak kendinize yaşadığınız evinizde daha çok boş alan yaratmış olup kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarını dış faktörlerden korumuş olursunuz.
Tavsiyeler
Hurçları nemli ortamlarda ve direkt güneş altında brakmayın.Onları çok fazla doldurmayın.Bu vakumlu torbaları ıslak veya keskin eşyaları koymayın.Hurcu açarken ve kapatırken dikkatli olun fermuarda herhangi bir zarar meydana gelmesin diye.Uzun süre dolabınızda duracak kumaşlı eşyaları torbalarda vakumladıysanız ara sıra vakumlama durumu kontrole edin-(hava)
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret213151
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız