Acıklama_Lastik Süpürge

LASTİK SÜPÜRGE

Şifre: GMČ
Ev ve profesyonel temizlikte kullanılması için ideal bir üründür.Lastikli dişler sayesinde temizlenen yüzeyleri (araba ve mobilya cilası, parkeyi) yıpratmaz.Özel üretilmiş polimel lastikten yapılmıştır.Elektrostatik yüklenme sayesinde mıknatıs etkisisni yaratarak tozları, tüyleri ve diğer kirleri kendine çekmektedir.Basit ve kullanışlıdır, bundan dolayı kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır.

•Özel formüle göre üretilmiş polimer lastikten yapılmıştır.

•Yün veya naylon yüzeyler üzerinden çekilirken elektrostatik yüklenme oluşur ve bu özeliği sayesinde tozlari, tüyleri ve diğer kirleri kendine çekmektedir.

• Uzun ömürlüdür, kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır. Sadece su ile temizlenebildiği için aynı anda hijyeniktir.
• Sadece düz yüzeylerin değil düz olmayan yüzeylerin temizliğinde de eşsiz temizliği sağlar. Onun sayesinde klasik süpürgelerin ulaşamadığı köşeli yerlere de kolaylıkla ulaşılır.
• Keskin lastık kısmıyla su toplanmasında idealdır.
• Hem kuru (halılardan, halıflekslerden kılları toplar, parkei, fayans ve balkonlardaki kirleri toplar) hem de ıslak (fayans, cam, otomobilerden… su toplar) temizliğinde kullanılır.
• Balkon, ev etrafı ve karların temizliğinde eşsizdir.

Elektrostatik yüklenme sayesinde bütün kirleri kendine çeker. Düz ve düz olmayan yüzeylerin temizliğinde idealdır. Klasik süpürgelerin ulaşamadığı yerlere (merdiven köşeleri) ulaşır. Keskin lastik kısmıyla su toplanmasında eşsizdir.
Ev ve profesyonel temizlik işlerinde kullanılır.Temizler, süpürür, kazır, yıkar ve bütün bunları yaparken deforme olmamakla (klasik süpürgelere göre daha uzun ömürlüdür) birikte lastikli dişler sayesinde temizlenen yüzeylere (araba ve mobilya cilasina ve parkelere) zarar vermez. Keskin lastik kısmıyla bütün yüzeylerde su toplanmasında idealdır (camlar, arabalardan kar temizlenirken)
LASTİKLİ “MIKNATISLI” TEMİZLEYİCİLER
Lastikli ürünler özeldir.Özel formüle göre üretilen lastikten yapılmıştır. Naylon ve yün yüzeylerin üzerinden geçerken elektrostatik yüklenme özeliği sağlanması şeklinde dizayn edilmiştir. Bu özellik sayesinde mıknatıs etkisi yaparak tozları, tüyleri ve diğer kirleri kendine çeker.
Uzun ömürlüdür, basit, kullanımı ve muhafaza edilmesi kolaydır.Sadece su ile temizlenebilme özeliği sayesinde aynı anda hijyenik olmaktadırlar. Sahip oldukları özelikler sayesinde temizliğe ayrılan zamanı azlatmaktalar. Kuru ve ıslak temizlikte kullanılmaktalar ve temzilenen yüzeylere zarar vermiyorlar. Çok amaçlı kullanılabilir ve diğer ürünlerle kombine edilebilir.
Elekrik süpürgelerden, halılardan ve diğer yüzeylerden kılların temizliğnde daha etkilidirler , özel dizaynı sayesinde klasik süpürgelerin ulaşamadığı yerlere (merdiven köşeleri) ulaşmaktadırlar.
Bunun yanında klasik temizliklerde ve araba, romörkr, merdiven , ev girişi temizliğinde de aynı perförmansı göstermektedirler.
LASTİK PROGRAM ürünlerinin kullanıldığı yerler:
- Evde ve evin dışında
Kullanılması için tavsiye edilen yerler:
-güzellik salonlarında: olağanüstü saç tellerini toplama özelliği, hijyenik oluşu nedeniyle…
-kasaplarda:kolay sterilize edilebilirler, kan asitlerine dayanıklıdırlar, tek parça halinde olduklarından, üzerlerinde bakterilerin barınabilmesine elverişli değildirler, kolay temizlenirler.
-hotellerde ve lokantalarda:sterilize kolay edilebilirler, elektrik süpürgelerinden daha etkilidirler, yüzeylere zarar vermezler…
-hayvancılıkta: asitler ve sidiğe dayanıklıdır, yıkanabilirler, hayvanların taranması için kullanılabilirler, tek parça halinde oldukları için üzerlerinde dışkı ve sıdık bakterilerinin barınabilmesine elverişli değilerdir.
- sanayide:zarar görmeden, çeşitli yağları, makineleri temizleyebilirler.
- otomobil servisleri ve tamirhanelerde,otomobil yıkama servislerinde,otomobil, yat ve kayık kiralama şirketlerinde...

Mükemmel vakumlu mekanizması sayesinde, 1.5 m uzunluğundaki TELESKOPİK ÇELİK SAP SÜPÜRGEYİ SIKICA TUTMAKTADIR
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret213168
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız