Acıklama_Akwa Bez

AKWA BEZ

Şifre: AKWA KRPA
Ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır.Suyu aktifleştirmek ve ıslak yüzeylerin (seramik, parke, cam, pencereler, mobilya, araba) temizliğinde kullanılmaktadır.Bu bez temzliğin gücünü yansıtmaktadır.Bunun dışında bez el veya çamaşır makinasında çamaşır yıkanmasında kullanılabilir. Su sıcaklığı 30 derece olması gerekir ve deterjan eklenmez!

AKWA BEZİ parlak, yümüşak ve evinizde olan doğal harikasıdır. Akwa bez ile temizlikte harcadığınız enerjinizi ve gücünüzü tasarüf etmektesiniz. Finansal açıdan şanslısınız çünkü bu bez ile temizlik yapılırken herhangi kimyasal made kullanılmamaktadır. Bu şekilde hem kendi sağlınızı hem de çevrenizi korunmuş olmaktasınız. 23 x 18 cm ebatlara olan Akwa bezi 10-15 litrelik suyu aktifleştirmek için yeterlidir.Akwa bezi hem evinizde hem de iş yerlerinizde ıslak temizlikte kullanabilirsiniz. Bu bez ile camı, seramik yüzeyleri, parkeler, kapılar, mobiyaı, araba, plastik yüzeyleri temizleyebilirsiniz.Arabanızı hem içerden hem de dışardan Akwa bezi kullanarak temizleyebilirsiniz.Bütün bu temizliği deterjan kullanmadan yapabilirisniz.Aktifleştirilmiş su ile ev veya bahçenizdeki çiçeklerinizi sulayabilirsiniz.Akwa bez ile herhangi temizliğinde elde edeceğiniz sonuçlar mükemel olacağından emin olun!!!

İçerik: %100 ağaç selulozu
Kirlere etkisi: Akwa bezi suyu aktifleştirir ve mükemel bir şekilde kirleri emer ve içinde haps etmektedir. Su ile temas ettiğinde topladığı kirleri atar, diğer ifade ile kendi kendini temizleyen bir bezdir.
Temizlikte kullanılan deterjanlar: onlara ihtiyacınız yok. Akwa bez hiç bir zaman temizlikte deterjan ile kullanılmaz. Sadece su yeterlidir.
Temizlenen yüzeyler: Bütün yüzeylerin temizliğinde kullanılmaktadır. Oluşan bakterileri, kirleri ve tozları eşsiz temizlemektedir.Ayrıca bu bez kişisel temizliktede de kullanılabilmektedir.
Bez bakımı-temizliği: Akwa bezler suyla temizlenir. Akwa bezi kullanıdıktan sonra saf suyla herhangi kimyasal made katmadan yıkayın. Bezi su içinde durulayın, verilen talimatlara göre suyun çıkması için sıkın ve çok sicak yüzeylere ( kalörifer, güneş altında ) kuruması için onu asmayın.Sicaklığın fazla olmadığı yerlerde kurunmasını sağlayın.
Cilt üzerindeki etkileri: cilde temizlik ve bakım sağlamaktadır.
AKWA BEZİN KULLANIMI
1.Akwa bezi su içine koyun. İdeal suyun sicaklığı 20 derecedir ve 30 dereceyi geçmemeli.Bezin konulduğu su anında aktifleşecek.

2.Yüzeylerin kirlilik derecesine bağlı olarak çok ıslak ya da daha az ıslak bez kullanılmalıdır. Bez ile temizlik yaparken kirli yüzeylere çok bastırılmamalı.

3.Akwa bwzi yeniden suya koyun ve bezi iki kere katlayın ve fazla suyun çıkması için katlanmış bezi sıkın.Temizlediğiniz yüzeyi yeniden bezle temizleyin böylece kalan nemli bölgeleri de kurutmuş olursunuz.İstediğiniz sonucu elde etmediyseniz ikinci adımı tekrar edin ve menun kalacaksınız!

4.Temizlikten sonra Akwa bezi temiz su ile temizleyin.Bezi sıkmadan yine onu iki kere katlayın böylece onu sıkarken bez dokularına zarar verilmemiş olur.Sıktıktan sonra bezi kuruması için uygun yere asın.

AKWA bez nasıl temizler?
Aktifleştirilmiş su - Akwa bezler suyu aktifleştirir, temas etiği kirleri emer. Demek ki temizlikte aktifleştirilmiş su ve Akwa bezi kullanıyoruz!!
Çalışma prensibi Aktifleştirilmiş su kirleri sarmaktadır, yumuşak bez ise bu suyu çeker ve aynı anda kirleri de içinde hapsetmektedir. Bu bez mikrodokuları kendi ağırlığın % 500 kadar kiri hapsedebilir. Kiri hapsetmiş bez yeniden suya konulduğunda bütün hapsedilen kirler ve mikrorganizmaları suya atmaktadır.Demek ki bez kendi kendini temizlemektedir.Bu bez içinde bakterileri ve kokuları barındırmaz.İşte Akwa bezin çalışma prensibi böyledir, deneyin!
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.772118.8473
Euro20.478820.5609
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret214781
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız