ASTONİSH PROĞRAMLAR

TEMİZLİK MACUNU

Sipariş Kodu: TEMİZLİK MACUNU SADE
Her şeyi kolay temizler, hassas yüzeyleri bile. Camdaki, fayanslardaki, buzdolaplardaki, fırınlardaki, plastik üzerindeki ve diğer yüzeylerdeki en zor lekeleri kolay bir şekilde söker.Arkasında parlaklık brakır. Bu ürünün az miktarı lekeyi çıkarmak için yeterlidir.Bunun yanında iş sonucu eller üzerindeki oluşan yağları temizliğinde de etkilidir.
Geniş açıklama

ASTONISH ORANGE MACUNU

Sipariş Kodu: TEMİZLİK MACUNU PORTAKAL KOK.
Astonish Orange evlerde ve iş yerlerinde çok amaçlı bir temizleyicidir. Bu ürün bütün yüzeyler (sobalar, porselani, tavalar tencereler, pvc mobilya) temizliğinde kullanılır. Bütün kaba yüzeylerde İnatçi lekeleri temizler özelikle yağlı tabakaları ve yanma sonucu oluşan lekeleri. Lavabo, fayansal, çeşmeler, tuvalet ve banyoda paslanmış yüzeylerin temizlemeside ideal sonuçları verir. Arkasında, taze portakal ferahlığıı kokusunu bırakır.
Geniş açıklama

ASTONISH ORANGE POWER

Sipariş Kodu: OR. POWER
Geniş kullanımlı ev temizlik ürünüdür.Temizlenen yüzeyde etkili bir şekilde yağları ve diğer kirleri söker.Plastik, seramik, fayans, cam, düz ve yıkanabilir yüzeylerde uygulanabilir.
Geniş açıklama

ASTONISH ORANGE FRESH

Sipariş Kodu: OR. FRESH
TEMİZLER, YENİLER ve PARLATIR - ahşap yüzeyleri korur ve yeni imiş gibi görünü verir. Mum kalıntılarının, parlatıcı madde tabakalarının, bitiken toz, yağ ve diğer kirleri tamizler. Suya dayanıklı parlak bir tabaka brakır.Ahşap, parke, laminat, plastik (yüzeyleri - mobilya) bakımı için tavsiye edilir.
Geniş açıklama

ASTONISH LEKE ÇIKARICI MACUN

Sipariş Kodu: AST 1
İdeal bir ürün olup halılar, elbiseler, masa örtüleri üzerindeki lekeleri temizlemek için üretilmiştir. Doğal bir leke çıkarıcıdır ve portakal yağı içermektedir. Elbiseler yıkanmadan önce de kullanılabilir.Ekonomik ve basıt kullanıma sahiptir. Kimyasal madeleri içermemektedir çevreye zararlı değil ve size para konusunda tasarüf yapar.
Geniş açıklama

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411
 Sende Üye OL - Tıkla
Ürünlerimiz İlaç Değildir
ÜRÜNLERİMİZ İLAÇ DEĞİLDİR

Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza başvurmanızı öneririz.
Temizlik
Royal Sales 
MOP SET
ile yapılır
ROYAL SALES ÜRÜNÜ MOP SET TEMİZLİKTE LİDER
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam0
Toplam Ziyaret213151
reklam
Tıbbi yardım için Lütfen Doktorunuza Danışınız